You are here:  / Architektura / Kołki sprężyste / Zawory grzybkowe / Kocie domki

Kocie domki

Kocie domki
1 vote, 9.00 avg. rating (81% score)

Praca dla architekta wnętrzGdy byłem młodszy wśród sąsiadów z bloku mieliśmy między innymi rodzinę, która bardzo lubiła dokarmiać bezpańskie koty. Swego czasu było to bardzo popularne wśród polskiego społeczeństwa i myślę że naprawdę wielu z nas znakomicie zna zapach kociego moczu, który umilał mieszkańcom przebywanie na klatkach schodowych. Klatka była przestrzenią wspólną użytkowników nieruchomości, więc miłość do zwierząt jednej rodziny rodziła konflikty z całą resztą bloku, która ani nie miała ochoty tego wąchać ani sprzątać.
Dziś koty nadal się dokarmia, znaleziono jednak sposób na to, aby nie bezcześciły klatek schodowych – buduje się dla nich drewniane domki, których architektura przypomina nieco budę dla psa. Koty bez problemu przeżyją w nich nawet ciężką zimę ogrzewając się nawzajem.
Gdy mieszkałem w Gdyni jedna z moich sąsiadek spędzała z mieszkańcami kociego domku całe godziny. Dyskutowała z nimi, pouczała je, choć oczywiście nie mogły jej zrozumieć ani jej odpowiedzieć. Kobieta musiała być naprawdę samotna.

Tagi: Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, onlynails cennik, Fotoodmładzanie żary, fluorokrzemian glinu, Fotoprzekaźnik Sick, vetrex-v90-alphaline, highlightersmink, baront schody, Minikoparka Gorlice, etykiety inspekcyjne z datą, osb stopfire