You are here:  / Architektura / Posadzka epoksydowa / Korzystna sprzedaż domu

Korzystna sprzedaż domu

Korzystna sprzedaż domu
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_architektura7.jpgZa sprzedaż domu w dobrej lokalizacji można zyskać niemałe pieniądze. Warto jednak wiedzieć, co zrobić, żeby przyciągnąć zainteresowanie potencjalnych klientów i przekonać ich do swojej nieruchomości.

Od niedawna w Polsce pojawiła się moda na tak zwany home staging, która przywędrowała z Ameryki. Amerykanie przykładają dużą wagę do właściwego przygotowania i prezentowania domu przeznaczonego na sprzedaż. Okazuje się, że dzięki wprowadzeniu stosunkowo prostych zmian można nie tylko szybciej znaleźć kupca, ale także uzyskać lepszą cenę. Na czym w praktyce polega home staging? Przede wszystkim na poprawieniu wyglądu domu. Może to oznaczać generalny remont, ale także wprowadzenie kilku drobnych poprawek, tak aby stworzyć bardziej przyjemną atmosferę.

Warto pamiętać, że zainteresowanie daną nieruchomością zależy w dużym stopniu od pierwszego wrażenia. Jeśli dom wydaje się ładny, zadbany i przytulny, zachęci więcej klientów, którzy będą chętni aby zapłacić dużo wyższą cenę za taką nieruchomość.

Tagi: tanie taxi legnica, Stojaki na ulotki - Brooklyn, blog początkującego elektronika, Minikoparka Gorlice, kubota l3200 cena, geodeta głogów cennik, żwir siany ostrów, CPE Gliwice, Szamba Betonowe Piaseczno, onlynails cennik, usuwanie graffiti toruń